Новинки
Жорстка підводка для змішувача  Margaroli 315/S
Жорстка підводка для змішувача Margaroli 315/S
20 666 грн 22 962 грн
Жорстка підводка для змішувача Margaroli 316
Жорстка підводка для змішувача Margaroli 316
19 937 грн 22 152 грн
Сифон Margaroli 240/B
Сифон Margaroli 240/B
6 686 грн 7 429 грн
Сифон Margaroli 240/L
Сифон Margaroli 240/L
7 010 грн 7 789 грн
Сифон Margaroli 241/B
Сифон Margaroli 241/B
5 754 грн 6 393 грн
Акційні товари
Жорстка підводка для змішувача Margaroli 316
Жорстка підводка для змішувача Margaroli 316
19 937 грн 22 152 грн
Жорстка підводка для змішувача  Margaroli 315/S
Жорстка підводка для змішувача Margaroli 315/S
20 666 грн 22 962 грн
Тримач для душової лійки Margaroli 201/SQ
Тримач для душової лійки Margaroli 201/SQ
3 525 грн 3 917 грн
Сифон Margaroli 251/L
Сифон Margaroli 251/L
2 999 грн 3 332 грн
Про магазин

Margaroli - італійські рушникосушки та радіатори для вашого будинку

70 years margaroli


Компанія Margaroli – втілення якості та надійності продукції, виготовленої в Італії.

Компанія Margaroli була заснована в 1949 році Еджідіо Маргаролі і починала свою діяльність з первинної обробки виробів з латуні і міді. На сьогоднішній день компанія є сучасним інтегрованим промисловим підприємством Італії, що використовує інноваційні підходи в виробничих процесах, з дотриманням комплексних підходів до якості виготовленої продукції і охорони навколишнього середовища.

Увага! Вся продукція компанії Margaroli поєднує в собі інноваційні та енергозберігаючі технології, виготовляється з сировини і комплектуючих вищої якості, сертифікованих за стандартами UNI-CEE. Система управління якістю продукції компанії протягом 10 років підтверджується сертифікатом DNV Det Norske Veritas, на кожен товар, виготовлений компанією, передбачена гарантія від 24-х до 60-ти місяців. Нещодавно компанія була по праву удостоєна сертифікатом Інституту щодо захисту італійських виробників «100% ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ».

Компанія постійно нарощує обсяги виробництва, при цьому на перше місце ставить конкретні побажання і потреби замовника, високий рівень якості обслуговування клієнтів.

Переваги дизайнерських виробів виробництва Margaroli

Продукція компанії Margaroli виробляється з якісної латуні і займає нішу преміум сегменту, відповідної якості «люкс». Дизайнерські рушникосушки і дизайн радіатори поєднують в собі естетичну досконалість і широку функціональність. Обладнання Маргаролі підходить для експлуатації в:

  • офісах і бізнес-центрах;
  • комерційних закладах преміум класу;
  • в квартирах і елітних котеджах.

Дизайнерські рушникосушки і радіатори не призначені для установки в підсобних приміщеннях, вони повинні привертати до себе увагу і захоплені погляди гостей, стаючи центральним елементом дизайнерського оформлення приміщення.

Відмінні риси опалювальних приладів компанії Margaroli

Розкіш в чистому вигляді – перша думка при вигляді рушникосушок і радіаторів компанії Margaroli.

Використання складної технології виготовлення, 100-процентна латунь (сплав міді та цинку) має ряд вагомих переваг перед продукцією інших виробників:

  • міцність і надійність обладнання;
  • стійкість до будь-якого вологого середовища;
  • протидія згубному впливу кислот і хімічних реагентів;
  • латунь практично не піддається корозії.

Особливо вишукано виглядають дизайнерські радіатори і рушникосушки, виготовлені з латуні, покритої гальванічним способом хромом (звичайним і матовим), фактурним або англійським золотом, чорним нікелем. За бажанням замовників ручки дизайнерських преміум рушникосушок можуть оснащуватися камінням-кристалами Сваровські.

Колекція опалювального обладнання компанії Margaroli налічує кілька десятків різноманітних за розмірами, формою і типом підключення виробів:

Дизайнерські радіатори компанії Margaroli поєднують в собі практичність, красу і функціональність, це, по суті – творча віддушина промислових дизайнерів. Вони мають оригінальну і незвичайну форму, при цьому повністю виконують функцію опалення будь-якого приміщення. Дизайнерські моделі приладів опалення, обладнані дзеркалами, ідеально підходять для спалень, ванних кімнат і прихожих, радіатори – стінки елегантно зонують приміщення.

Дизайнерські радіатори від компанії Margaroli ламають стереотипи про звичну форму приладів опалення – це прекрасний вибір, який підтверджує хороший смак і ретельний підхід господаря помешкання до створення справді вишуканого затишку. Ознайомитися з асортиментом продукції Margaroli ви можете на нашому офіційному сайті бренду Margaroli в Україні.

Наші менеджери проконсультують вас і допоможуть підібрати радіатор або рушникосушку з урахуванням особливостей приміщення і ваших побажань. Залишайте заявку або телефонуйте за контактним номером телефону.

24k gold

Ароматерапія

Swarovski

Доставка по всій країні